+48 605 193 250 lub 58 500 85 33 biuro@przeprowadzkimc.pl

Utylizacja Mebli

Nasza firma to nie tylko przeprowadzki, taxi bagażowe, ale także utylizacja mebli i AGD. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niepotrzebne meble lub sprzęt elektroniczny może stanowić problem. W związku z tym jako firma przyjedziemy i zabierzemy m.in. niepotrzebne meble biurowe, lodówki, sofy kanapy, krzesła i inne przedmioty celem ich dalszej utylizacji.

Takie działanie nie potrwa długo. Posiadamy profesjonalne auta transportowe oraz grono doświadczonych pracowników. Zadbają oni o odpowiednie zabezpieczenie i sprawny transport niepotrzebnych przedmiotów. W naszej firmie zostaną one rozebrane na części pierwsze. Płyty pochodzące z różnego rodzaju mebli zostaną rozdrobione i ponownie sprasowane, dzięki temu otrzymany zostanie materiał gotowy do ponownego użytku. Działaniem obejmujemy głównie Trójmiasto.

Oferta może być skierowana dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji państwowych. Usługę taką można u nas połączyć razem z przeprowadzką. Na rynku działamy już kilka lat i posiadamy duże oraz stale rosnące doświadczenie. Przekłada się to na profesjonalne podejście do każdego klienta. Podejmując z nami współpracę nie musisz się o nic martwić, to my zrobimy wszystko, aby zaspokoić Twoje potrzeby i oczekiwania.