+48 605 193 250 lub 58 500 85 33 biuro@przeprowadzkimc.pl

Transport pianin

Nasza oferta to także transport pianin w Trójmieście. Wykonując przeprowadzki zawsze można spotkać się z nietypowymi przedmiotami wielkogabarytowymi. Do grupy takich należy pianino, ale również fortepiany, rzeźby, duże obrazy. Wyzwanie podczas ich transportu opiera się o to, że nie można ich złożyć lub też podzielić na mniejsze elementy. Z tego powodu są one duże i zazwyczaj ciężkie. W efekcie transport jest utrudniony, a w pojedynkę praktycznie niewykonalny.

W chwili obecnej można spotkać na rynku wiele firm oferujących transport tego typu przedmiotów. Mimo to bardzo często nie są one sobie w stanie poradzić z takim zadaniem lub poddają przedmioty na ryzyko uszkodzenia. Nasza firma wychodzi takim potrzebom naprzeciw.

Posiadamy specjalne pojazdy transportowe, dzięki którym transport pianin nie stanowi problemu tak samo, jak innych ponad gabarytowych przedmiotów. Oczywiście na początku są w profesjonalny sposób zabezpieczane przez grono doświadczonych pracowników. Wszystko po to, aby podczas przewożenia ładunek nie został narażony na uszkodzenia mechaniczne, ani się nie przemieszczał. Po przewiezieniu zadbany także o jego rozładunek i dostarczenie do wyznaczonego miejsca nawet gdy jest to pomieszczone na wysokim piętrze.