+48 605 193 250 lub 58 500 85 33 biuro@przeprowadzkimc.pl

Taxi bagażowe

Taxi bagażowe, a inaczej tania taksówka bagażowa. Jest to rodzaj usługi oferowany przez naszą firmę na terenie Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Parę lat istnienia na rynku przekłada się na nasze wieloletnie doświadczenie. Oferowana gama działań ściśle powiązanych z bagażowym taxi jest bardzo bogata. W jej skład wchodzi m.in. transport zakupów, transport bagaży na lotnisko, pakowanie noszenie.

W naszym zespole znajdują się osoby, które posiadają bogate doświadczenie zarówno w branży transportu, jak i przeprowadzek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować poziom usług będący na najwyższym poziomie. Wystarczy jeden telefon, a dostarczony zostaje samochód z kierowcą lub nawet z dodatkowymi osobami odpowiedzialnymi za zabezpieczenia, wnoszenie i znoszenie rzeczy. Naszym klientom oferujemy zupełnie bezpłatnie materiały pomocne do zabezpieczenia i pakowania. Są to np. folie typu stretch, koce oraz taśmy.

Realizujemy nawet te najbardziej nietypowe usługi będące powiązane z taksówką bagażową. Nasza praca w miłej atmosferze oraz duże starania doprowadzają do tego, że po zakończeniu usługi całe mienie będzie w odpowiednim miejscu. Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu.