+48 605 193 250 lub 58 500 85 33 biuro@przeprowadzkimc.pl

Taxi bagażowe Sopot

Nasze taxi bagażowe Sopot rozwiązuje odwieczne problemy związane z niedrogą usługą transportu bagażu w należyte miejsce. Z ogromną pasją spełniamy potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Na swoim koncie mamy parę lat istnienia, przez które to zrealizowaliśmy nawet te najbardziej nietypowe usługi związane z taksówką bagażową. Na pewno zasiliło to nasze już w tej chwili mocne, doświadczenie na rynku.

Zapewniamy najwyższy poziom usług, ponieważ otaczamy się wartościowymi ludźmi nastawionymi na konkretny cel. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Podczas codziennej pracy odchodzimy od schematów. Wykonujemy wiele usług z rodzaju tych “na życzenie”. Chcemy dostarczać klientom korzystającym z naszych usług pełną satysfakcję i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas transportu bagażu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że są to wartościowe przedmioty mogące mieć nawet dużą wartość sentymentalną. Dlatego też wykorzystujemy profesjonalne narzędzia pomocne w zabezpieczaniu i pakowanie, jak folie typu stretch, koce oraz taśmy. Udostępniamy je również klientom nie pobierając za to żadnych dodatkowych opłat. W chwili obecnej czujemy się jako liderzy w branży taksówek bagażowych, w mieście Sopot.