+48 605 193 250 lub 58 500 85 33 biuro@przeprowadzkimc.pl

Przeprowadzki

Przeprowadzki prowadzone przez naszą firmę obejmują w głównej mierze obszar działania, jakim jest – Gdańsk, Gdynia Sopot oraz cała Europa. Parę lat istnienia i wiele rożnego rodzaju przeprowadzonych przeprowadzek dla osób prywatnych i dla firm przełożyło się to na zdobycie przez nas doświadczenia na rynku. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy do czynienia z innymi potrzebami, które staramy się spełnić. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny, które dodatkowo można z nami negocjować. Nasze dodatkowe atuty to niewątpliwie punktualność, ostrożność, bezpieczeństwo transportu za sprawą OC przewoźnika i dość mocno ceniona niezawodność.

Jakie rzeczy głownie przenosimy w ramach przeprowadzek?

Są to meble, sprzęt AGD, a także sejfy i dokumenty. Zdajemy sobie sprawę, że powierzany nam jest niekiedy praktycznie cały dorobek życia i biorąc to pod uwagę już od samego początku staramy się pokazywać, jak bardzo wysokim poziom usług oferujemy. Zawsze wspólne z naszym zleceniodawcą omawiamy wszystkie wytyczne związane z transportem i przeprowadzką, dzięki czemu jesteśmy niezawodni. Warto podkreślić, ze już na samym początku oferujemy darmową wycenę online.