+48 605 193 250 lub 58 500 85 33 biuro@przeprowadzkimc.pl

Przeprowadzki Gdańsk

Przeprowadzki w Gdańsku to jeden z obszarów, gdzie działa nasza firma. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W tym drugim przypadku zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzki biur bądź całych firm należą do zadań z grupy tych najbardziej poważnych. Mimo to parę lat istnienia na rynku owocują tym, że jesteśmy w stanie sprostać nawet takim zadaniom. Zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta zachowujemy przy tym konkrecyjne ceny.

Jednym z miast, gdzie oferujemy szybki dojazd do klienta jest Gdańsk. W tym mieście mieliśmy przyjemność realizować wiele ciekawych przeprowadzek, gdzie zawsze wykazywaliśmy się najwyższą jakością usług. Podejmując zlecenia z tego miasta oferowaliśmy również naszym klientom kompleksowe przeprowadzki w ramach cennika “Pakiet Komplex”, gdzie pakujemy rzeczy od A do Z.

Jakie to rzeczy ?

Mogą to być meble, sprzęt AGD, dokumenty, sejfy. Na każdym etapie współpracy z naszym zleceniodawcą staramy się wywierać poczucie pełnego bezpieczeństwa. Do tej pory zawsze nam się to udawało. Posiadamy duże i stale powiększające się grono zaufanych klientów. Przeprowadzki Gdańsk realizujemy siedem dni w tygodniu wliczając w to okresy świąteczne.